Halloween 2017

2.11.2017 17:23

Koncem října jsme přivítali předškoláky z okolních mateřských škol (MŠ Labská, Oderská a Kosmonautů) v jazykových učebnách naší školy, kde jsme pro ně měli nachystaný program s halloweenskou tematikou. V anglické knihovně žáci devátých ročníků pod vedením učitelů Aj pomáhali budoucím prvňáčkům s vybarvováním obrázků, skládáním rozstříhaných motivů a sledovali soutěž mezi dětmi v pexesu. Ve druhé části programu si děti zatančily během tří jednoduchých anglických písniček a naučily se několik anglických slovíček. Spokojení předškoláci si domů odnášeli drobné dárky.
Učitelé Aj