ÚNOR 2019

 

      
Pátek    - 1.2.           


                                    POLOLETNÍ     PRÁZDNINY


Pondělí        - 4.2.
Polévka pórková (A 1,3,7)                    
I.  Boloňské špagety s krůtím masem, jogurt (A 1,3,7)                    
II. Pražská hovězí pečeně, knedlík (A 1,3,7)                    
                                
Úterý    - 5.2.
Polévka frankfurtská (A 1)                    
I.  Domácí buchty s tvarohem, kakao, ovoce (A 1,3,7)                    
II. Brokolicová poezie, brambory, rajčatový salát (A 3,7)                    
                                
Středa    - 6.2.
Polévka z míchaných luštěnin (A 1,7,9)                    
I.  Barevná kuřecí kapsa, brambory, okurkový salát (A 1,7)                    
II. Krůtí džuveč, dušená rýže (A 1)                    
                                
Čtvrtek    - 7.2.
Polévka zeleninová s krupicovými noky (A 1,3,7,9)                    
I.  Vepřová krkovice na hořčici, brambory, míchaný zeleninový salát (A 1,10)                    
II. Přírodní vepřový řízek, tarhoňa, míchaný zeleninový salát (A 1,3)                    
                                
Pátek    - 8.2.
Polévka rýžová se zeleninou (A 1,9)                    
I.  Smažené rybí filé, bramborová kaše, mrkvový salát (A 1,3,4,7)                    
II. Gnocchi se špenátem a kuřecím masem (A 1,3,7)   


11.2. -. 15.2.2019

JARNÍ    PRÁZDNINY


Pondělí - 18.2.
Polévka česneková s krutony (A 1,3)                    
I.  Kuře na zelí, brambory, ovoce                     
II. Tyrolská drůbeží játra, dušená rýže (A 1,9)                    
                                
Úterý    - 19.2.
Polévka vločková se zeleninou (A 1,7,9)                    
I.  Vejce, čočka na kyselo, chléb, okurek (A 1,3)                    
II. Palačinky s ovocným džemem a tvarohem, ovoce (A 1,3,7)                    
                                
Středa    - 20.2.
Polévka krkonošská cibulačka (A 1,3,7)                    
I.  Sekaná pečeně, bramborová kaše, ledový salát  (A 1,3,7)                    
II. Hovězí maso vařené, houbová omáčka, knedlík (A 1,3,7)                    
                                
Čtvrtek    - 21.2.
Polévka drožďová s kapáním (A 1,3,7,9)                    
I.  Mexický guláš, dušená rýže (A 1)                    
II. Kuřecí papání, ledový salát (A 1,7)                    
                                
Pátek    - 22.2.
Polévka hovězí s rýží a hráškem                     
I.  Kuřecí maso na paprice, knedlík (A 1,3,7)                    
II. Bramborová musaka, salát z červené řepy (A 3,7)   


Pondělí    - 25.2.
Polévka zeleninová s drožďovými noky (A 13,9)                    
I.  Zapečené rybí filé se sýrem, brambory, zelný salát s koprem (A 4,7)                    
II. Plovdivské krůtí maso, těstoviny (A 1)                    
                                
Úterý    - 26.2.
Polévka ruský boršč (A 1,7,9)                    
I.  Krupicová kaše s kakaem, ovoce (A 1,7)                    
II. Luštěninové lasagne, řecký salát (A 1,3,7)                    
                                
Středa    - 27.2.
Polévka drůbková (A 1,9)                    
I.  Vepřová plec pečená, zelí, bramborový knedlík (A 1)                    
II. Kuřecí maso v zelenině, brambory (A 1)                    
                                
Čtvrtek    - 28.2.
Polévka čočková (A 1,9)                    
I.  Znojemská hovězí pečeně, dušená rýže (A 1)                    
II. Hamburská vepřová kýta, knedlík (A 1,3,7,9,10)   

BŘEZEN 2019

Pátek    - 1.3.
Polévka jáhlová se zeleninou (A 9)                            
I.  Pečený karbenátek, brambory m.m., salát z červené řepy (A 1,3,7)                            
II. Kuřecí na kari, dušená rýže (A 1,7)


Pondělí    - 4.3.
Polévka kroupová (A 1,9)                        
I.  Lotrinské těstoviny s kuřecím masem, ledový salát (A 1,7)                        
II. Šoulet s vepřovým plátkem (hrách, kroupy)  (A1)                        
                                    
Úterý     - 5.3.
Polévka z vaječné jíšky (A 1,3,9)                        
I.  Vídeňský guláš, knedlík, jogurt (A 1,3,7)                        
II. Zámecké brambory, řecký salát (A7)                        
                                    
Středa    - 6.3.
Polévka celerová s houskou (A 1,7)                        
I.  Treska na másle, brambory, míchaný kompot (A 4,7)                        
II. Bavorské vdolečky, kakao, ovoce (A 1,3,7)                        
                                    
Čtvrtek    - 7.3.
Polévka hovězí s těstovinou (A 1,9)                        
I.  Přírodní kuřecí játra, dušená rýže, ovoce (A 1)                        
II. Vejce, fazolové lusky na kyselo, brambory (A 1,3,7)                        
                                    
Pátek    - 8.3.
Polévka brokolicová (1,7)                        
I.  Kuřecí plátek, baby mrkvička na másle, brambory (A 1,7)                        
II. Hovězí hamburger se zeleninou (A 1,3,7)


Pondělí    - 11.3.
Polévka řecká (A 3)                            
I.  Svíčková na smetaně, knedlík (1,3,7,9,10)                            
II. Kuřecí roláda, brambory, mrkvový salát                             
                                        
Úterý    - 12.3.
Polévka drožďová s bulgurem (A 1)                            
I.  Párek, hrachová kaše, chléb, okurek (A 1)                            
II. Vepřové na kmíně, dušená rýže, míchaný kompot (A 1)                            
                                        
Středa    - 13.3.
Polévka aztécká (A 1)                            
I.  Zbojnický skřivan, brambory, salát z červené řepy (A 1,10)                            
II. Hovězí na pepři, knedlík (A 1,3,7)                            
                                        
Čtvrtek    - 14.3.
Polévka zelňačka (A 1)                            
I.  Kynuté knedlíky s povidlím, ovoce (A 1,3,7)                            
II. Zeleninové rizoto, salát coleslaw                            
                                        
Pátek    - 15.3.
Polévka fazolová (A 1,9)                            
I.  Kuřecí stehno pečené, bramborová kaše, okurkový salát (A  1,7)                            
II. Cikánská hovězí pečeně, dušená rýže (A 1)


Pondělí    - 18.3.
Polévka rajská s kuskusem (A 1)                                
I.  Kung-pao z krůtího masa, jasmínová rýže (A 1)                                
II. Vepřový kotlet se šunkou a vejci, brambory, řecký salát (A 1,3)                                
                                            
Úterý    - 19.3.
Polévka krupicová s vejci (A 1,3,9)                                
I.  Segedínský guláš, knedlík, ovoce (A 1,3,7)                                
II. Kuřecí na zázvoru, rýže s kroupami (A 1)                                
                                            
Středa    - 20.3.
Polévka zeleninová jarní (A 1,9)                                
I.  Rybí filé zapečené se sýrem, brambory, mrkvový salát (A 4,7)                                
II. Rýžovo - jáhlová kaše, ovoce (A 7)                                
                                            
Čtvrtek    - 21.3.
Polévka bramborová s houbami (A 1,9)                                
I.  Štěpánská hovězí pečeně, těstoviny, tvarohový dezert MÍŠA (A 1,3,7)                           

II. Tortilly s kuřecím masem a zeleninou (A 1,3,7)                                
                                            
Pátek - 22.3.
Polévka hráškový krém (A 1,7)                                
I.  Smažený kuřecí řízek, bramborová kaše, míchaný zeleninový salát (A 1,3,7)                       

II. Hovězí maso na žampionech, špecle (A 1,3)


Pondělí    - 25.3.
Drůbeží polévka s játrovou rýží (A 1,3,7,9)                                
I. Kuřecí nudličky, smetanová omáčka z ajvaru, těstoviny (A 1,3,7)                                
II.Holandský řízek s pohankou, bramborové pyré s dýní Hokaido, zeleninová obloha (A 1,3,7)                                
                                            
Úterý     - 26.3.
Polévka zeleninová s kapáním (A 1,3,7,9)                                
I. Cizrnový guláš s hovězím masem, chléb, mufiny (A 1)                                
II.Květákový mozeček, brambory, řecký salát (A 3)                                
                                            
Středa    - 27.3.
Polévka špenátová se smaženým hráškem (A 1,3,7)                                
I. Doudlebské hnízdo, bramborová kaše, okurkový salát (A 1,3,7)                                
II.Penne rigate se sýrovou omáčkou, kuřecím masem a zeleninou (A 1,3,7)                                
                                            
                                            
Čtvrtek    - 28.3.
Polévka rybí maďarská (A 1,4,9)                                
I. Slovenské halušky s uzeným masem a kysaným zelím, ovoce (A 1,3,7)                            

II.Těstovinový salát s kuřecím masem a zeleninou (A 1,3,7)                                
                                            
Pátek    - 29.3.
Polévka francouzská (A 1,9)                                
I. Kuřecí ražniči na plechu, brambory, mrkvový salát                                 
II.Hovězí Stroganov, knedlík (A 1,3,7)   

 


 

Jídelníček 0319   http://www.zslabska.cz/storage/module-text/414/download/J__DELN____EK.xls

Archiv jídelníčků 0219  http://www.zslabska.cz/storage/module-text/413/download/J__DELN____EK.xls

Archiv jídelníčků 0119  http://www.zslabska.cz/storage/module-text/385/download/J__DELN____EK.xls

Archiv jídelníčků 1218 http://www.zslabska.cz/storage/module-text/369/download/J__DELN____EK.xls

Archiv jídelníčků 1118 http://www.zslabska.cz/storage/module-text/350/download/J__DELN____EK.xls

Archiv jídelníčků 1018 http://www.zslabska.cz/storage/module-text/319/download/J__DELN____EK.xls

Archiv jídelníčků 0918 http://www.zslabska.cz/storage/module-text/156/download/J__DELN____EK.xls