Přihlášky na lyžařský výcvikový kurz byly rozdány zájemcům (kteří se neúčastnili v minulých letec) ve 3. - 5. třídách.

Podrobné info k přihlášení naleznete níže. Přihlášku si můžete stáhnout a vytisknout - zde.

Termín:  sobota 2. 3. –  pátek 8. 3. 2019

Místo konání: Deštné v Orlických horách, Horská chata Start (www.tendrsvejda.cz)

Náklady kurzu: 4 600,- Kč

(v ceně je zahrnuto ubytování, strava 5x denně, skipas, doprava; vstupy do muzea a bazénu - pouze v případě nepříznivého počasí)

Způsob úhrady:

Celkovou částku (4 600,- Kč) uhraďte na účet školy 41932621/0100

do 17.1.2019 (plaťte až po potvrzení rezervace místa na kurzu)

Do poznámky pro příjemce je nutné uvést:

ZLVK 1. stupeň, celé jméno žáka, třída.

(Neidentifikovatelné platby budou vráceny na účet odesílatele!)

Podrobné informace o odjezdu/příjezdu, seznamu věcí a lyžařského vybavení na kurz obdržíte v lednu 2019. Počet míst je omezen, kapacita ubytování je 28 míst.  Žáci, kteří se kurzu zúčastnili již v minulých letech, budou oslovení, pokud nebude naplněna kapacita. Pokud se přihlášený nebude moci kurzu účastnit, je nutné zaplatit storno poplatek za dopravu. V případě dotazů mne kontaktujte na e-mailové adrese: lucie.doubravska@zslabska.cz. Po rezervaci místa na kurzu obdržíte potvrzení spolu s platebními údaji.

Přihlášku odevzdejte co nejdříve paní zástupkyni Lucii Doubravské.