Ragby ve školní družině

13.3.2017 18:32

Školní družina se opět v letošním roce zapojila do projektu " Sportovci do škol ". Každý čvrtek si děti mohou zasportovat pod vedením zkušených trenérů a mají možnost se seznámit s různými druhy sportu. Od měsíce října si děti osvojily pravidla a vykoušely hrát florbal, korfbal, hokej a ragby. Mezi nejzajímavější a netradiční sport patří jednoznačně ragby. Většina dětí držela šišatý míč poprvé v ruce. I přesto, že je to velice kontaktní hra, zvládla ji hrát i děvčata. Děti si hru oblíbily a hrály ji s radostí. Podívejte se sami.


Školní družina se opět v letošním roce zapojila do projektu " Sportovci do škol ". Každý čvrtek si děti mohou zasportovat pod vedením zkušených trenérů a mají možnost se seznámit s různými druhy sportu. Od měsíce října si děti osvojily pravidla a vykoušely hrát florbal, korfbal, hokej a ragby. Mezi nejzajímavější a netradiční sport patří jednoznačně ragby. Většina dětí držela šišatý míč poprvé v ruce. I přesto, že je to velice kontaktní hra, zvládla ji hrát i děvčata. Děti si hru oblíbily a hrály ji s radostí. Podívejte se sami.