Adaptační program pro žáky 6. tříd

2.10.2023 21:41

V září proběhly u žáků 6. tříd adaptační programy zacílené na urychlení vytvoření kamarádských vazeb, posilování týmového ducha třídy a navození atmosféry spolupráce a pomoci.

Adaptační program probíhal pod vedením školní psycholožky, za aktivní účasti nových třídních učitelů a dalších členů školního poradenského pracoviště. Díky plnému nasazení a dobré náladě žáků jsme si společně užili velmi příjemné dopoledne na školním hřišti. Žáci se učili, jak pracovat v týmu, vytvářet strategie a držet při sobě i ve chvíli, kdy se něco nedaří. Žáci také využili možnosti, prostřednictvím kvízu, zjistit zajímavé informace o svém novém třídním učiteli. Nechyběly ani sportovní aktivity, při kterých mohli žáci vybít přebytečnou energii a zasoutěžit si se svými kamarády.

Adaptační program se vydařil i díky slunečnému počasí a všichni žáci se již těší na další třídní akci.

Za tým školního poradenského pracoviště,

Mgr. Kristýna Faltová
školní psycholožka ZŠ Labská