Bruslení druháčků a 1.C

15.2.2024 00:11

V 1. pololetí se žáci 2.tříd a žáci 1.C třídy zúčastnili výcviku bruslení.

V 1. pololetí se žáci 2.tříd a žáci 1.C třídy zúčastnili výcviku bruslení . Výcvik probíhal každou středu v rámci vyučování. Děti po 3. vyučovací hodině odcházely na oběd a odjížděly na halu Rondo. Věci na bruslení nám vždy odvezli obětaví rodiče nebo zaměstnanci školy. Děti se tak pohodlně dopravily na led.

V hokejové šatně se děti převlékly a přezuly a věřte mi, že začátky byly velmi těžké. Obout se do bruslí, nasadit si rukavice a helmu - ze začátku " dřina " jak pro děti, tak i pro instruktory.
Společně děti odcházely na led, kde na ně čekali pan trenér Ladislav Kříž a paní učitelky,kteří děti formou her učili bruslit. Některé děti stály na bruslích poprvé v životě a na konci kurzu se všechny děti naučily bruslit.

Na poslední hodině děti dostaly bruslařské vysvědčení a sladkou odměnu.
Už nyní se těšíme na další školní rok a další kurz bruslení.

Kamila Horáčková