Celodružinová akce ,, Znamení zvěrokruhu "

20.1.2024 14:39

V týdnu od 15.1. - 19.1. jsme se ve školní družině věnovali znamením zvěrokruhu.


 

V týdnu od 15.1. - 19.1. jsme se ve školní družině věnovali znamením zvěrokruhu. Seznámili jsme se se všemi 12-ti znameními zvěrokruhu: Beran, Býk , Blíženci, Rak, Lev, Panna, Váhy, Štír, Střelec, Kozoroh, Vodnář a Ryby. Podle svého data narození jsme si určili svoje znamení. O každém znamení jsme si zjišťovali charakteristické povahové vlastnosti, vládnoucí planety, oblíbené barvy a kameny, živly či zajímavosti týkající se zdraví a povolání.
Usoudili jsme, že neexistuje lepší nebo horší znamení - ale každé z nich má své přednosti a nedostatky.
Ve všech odděleních školní družiny jsme provedli průzkum, ve kterém jsme pátrali po znamení, v němž se narodilo nejvíce dětí.
A tady jsou výsledky :
1. Panna
2. Býk
3. Blíženci.
Byl to zajímavý týden a děti se dozvěděly spoustu nových informací.

Za tým ŠD Marie Vaculíková