Den dětí

10.6.2024 23:38

Tradiční zmrzlina na Den dětí.


V letošním roce Den dětí připadl na víkendový den a i přes nestabilní počasí jsme pro naše děti opět připravili malinkou oslavu jejich svátku s již tradiční zmrzlinou pro všechny děti. Jednotlivé třídy si v průběhu pondělního dopoledne přicházely pro sladkou dobrotu na terasu u školní jídelny, kde jim do oplatkových kornoutů zmrzlinu kopečkovaly naše paní kuchařky. Většině třídám krásně svítilo sluníčko, které společně se zmrzlinou vytvořilo našim dětem úsměv na tváři.  V závěru rozdávání zmrzliny se sice trochu rozpršelo, ale to naše starší žáky vůbec neodradilo, ba naopak, zmrzliny bylo dostatek, tak si mohli i přidat. Zkrátka nezůstanou ani děti, které jsou tento týden na škole v přírodě. Je na ně myšleno, zmrzlinu dostanou, jak budou opět ve škole. Je potěšením dělat radost, u dětí to platí dvojnásob.