"Kdo si hraje, nezlobí"

8.3.2019 00:39

"Kdo si hraje, nezlobí"


Minulý týden se v rámci celodružinového programu "Kdo si hraje, nezlobí" proměnily všechny oddělení naší družiny přímo v dětský ráj! Děti si jen nekonečně hrály. Vyzkoušeli a naučili jsme se mnoho nových her a od některých jsme se ani nemohli odtrhnout - hráli jsem školku s míčem, skákání přes gumu, tichou poštu, hádanku se šibenicí, slovní fotbal, lodě a piškvorky jen se s čtverečkovaným papírem, skákali jsme panáka, hráli domino, pexesa různých druhů, kvarteto, dámu, šachy, mikádo, člověče nezlob se, přebíranou, kterou hrály už naše maminky, fotbal jen s tužkou a papírem jako kdysi, "město, jméno,zvíře,věc", židličkovanou,"stop zem", městečko Palermo a mnoho dalších. Vstupte tedy prosím i Vy do naší přiložené obrazové galerie a potěšte se z nadšení a úsměvů, se kterými děti hry našich rodičů a prarodičů v týdnu tak rády hrály...