Objevování historického Skotska a ikonického Londýna

21.5.2024 22:20

V polovině dubna jsme se s žáky osmého a devátého ročníku ZŠ Labská vydali na poznávací zájezd do Velké Británie.


Po celou dobu nás doprovázelo netypicky slunečné a příjemné počasí. První zastávkou byl rušný Londýn, kde jsme obdivovali ikonické památky, jako jsou Houses of Parliament, Big Ben, Westminster Abbey a mnohé další. Ve Skotsku jsme navštívili Edinburgh, St. Andrews, Falkirk Wheel a Highlands s jezerem Loch Ness. Byli jsme ohromeni velikostí a krásou těchto památek a zároveň si uvědomili, jak důležitou roli hrají v dějinách Velké Británie.
Celý zájezd byl pro žáky i pro nás, jejich učitele, nezapomenutelnou zkušeností. Učili jsme se nejen o historii a kultuře Skotska a Londýna, ale také jsme společně prožili krásné chvíle a vytvořili si spoustu trvalých vzpomínek. Všichni jsme byli rádi, že jsme mohli být součástí tohoto úžasného dobrodružství a těšíme se už na další poznávací zájezdy v budoucnu.