Práce školního parlamentu v první polovině školního roku 2019/20

12.1.2020 18:58

Práce školního parlamentu v první polovině školního roku 2019/20


První pololetí se nezadržitelně blíží ke konci, a proto je na místě připomenout aktivity našeho žákovského parlamentu.

Po plánovacím a seznamovacím září si děti připravily pro svoje mladší spolužáky na 1. stupni Halloween, pět vybraných zástupců se sešlo s dalšími parlamentáři na setkání ŠP Jihomoravského kraje a mimo jiné se také porovnali s jinými školami v soutěži Náš parlamentní rok.

V listopadu jsme se školním parlamentem přespali ve škole - nejen, že jsme pomohli s úklidem jídelny po vánočních dílnách, ale také jsme naplánovali možná největší dětskou akci letošního školního roku – ples spojený se stužkováním deváťáků.

Na začátku prosince žáci 2. stupně jako tradičně v rámci mikulášské nadílky potěšili prvostupňové děti drobnými sladkostmi.

Těsně před odchodem na vánoční prázdniny pak byly vyhlášeny výsledky soutěže o nejlepší adventní výzdobu.

V současné době napínáme veškeré své síly, abychom dovedli ke zdárnému konci plánovaný dětský školní ples. Rádi mezi sebou přivítáme další nadšence, kterým není lhostejný mimovyučovací život na Labské. Neváhejte přijít!