Výhra za výhrou našich futsalistů

26.1.2024 15:06

Letošní ročník futsalové soutěže škol je pro ZŠ Labská více než úspěšný.


ŠKOFL9, tak je pojmenovaná soutěž škol ve futsale. Po celé ČR je do ní zapojeno na stovky škol a naše si vede nadmíru skvěle.

1. kolo, které jsme hostili a vyhráli, tak bylo v rámci brněnských škol.

2. kolo se konalo ve Vyškově, kde už byl výběr silných soupeřů. Po výsledcích 3:2 nad Blanskem, 2:1 nad Vyškovem a 2:0 proti G třída Kapitána Jaroše se futsalisté stali vítězem kola a čekala je cesta až do dalekého Znojma.

Souboj tří škol nebyl vůbec jednoduchý, přesto velmi silná a nezměněná sestava porazila 7:4 ZŠ Úvoz Brno a rozhodující souboj se Znojmem zvládli výsledkem 6:3. Aktuálně čekají na další termín, kterým je Divizní finále a díky tomu patří naše škola mezi 24 nejlepším v celé ČR.