Karlovarský skřivánek - trojnásobný úspěch ZŠ Labská 27

19.2.2017 20:27

Ve středu  15.2. 2017 se 4 žáci ZŠ Labská zúčastnili regionálního kola pěvecké soutěže Karlovarský skřivánek - Vanda Přibylová 3.A, Adéla Nováková 6.A, Adam Tomeček 6.A a Leona Skácelová 8.C. Přes veškerou nervozitu, která žáky provázela, se umístili nad očekávání.Vanda si domů odnesla čestné uznání poroty, za účast v soutěži. Adéla, Adam a Lea se ve svých kategoriích umístili na 1. místě, což jim zajistilo účast na celorepublikovém kole v Karlových Varech! Držte jim proto palce v březnu, kdy se tohoto kola zúčastní.


Ve středu  15.2. 2017 se 4 žáci ZŠ Labská zúčastnili regionálního kola pěvecké soutěže Karlovarský skřivánek - Vanda Přibylová 3.A, Adéla Nováková 6.A, Adam Tomeček 6.A a Leona Skácelová 8.C. Přes veškerou nervozitu, která žáky provázela, se umístili nad očekávání.
Vanda si domů odnesla čestné uznání poroty, za účast v soutěži. Adéla, Adam a Lea se ve svých kategoriích umístili na 1. místě, což jim zajistilo účast na celorepublikovém kole v Karlových Varech! Držte jim proto palce v březnu, kdy se tohoto kola zúčastní.
Klavírní doprovod a přípravu žáků zajistily Mgr. Kamila Horáčková a Mgr. Veronika Maříková.