Návštěva pedagožek z USA

11.4.2015 06:22

Ve dnech 17.-18.3.2015 měli žáci možnost vyzkoušet si své doposud získané znalosti z anglického jazyka přímo v praxi. Do naší školy totiž zavítaly americké studentky pedagogiky, aby se inspirovaly českým školstvím a přitom předaly své zkušenosti. Formou prezentace a následnou diskuzí se žáci i studentky vzájemně obohatili nejen o to, jak to chodí na školách, ale i jak rozdílně se žije v Americe. Tlustošová Pavla


Ve dnech 17.-18.3.2015 měli žáci možnost vyzkoušet si své doposud získané znalosti z anglického jazyka přímo v praxi. Do naší školy totiž zavítaly americké studentky pedagogiky, aby se inspirovaly českým školstvím a přitom předaly své zkušenosti. Formou prezentace a následnou diskuzí se žáci i studentky vzájemně obohatili nejen o to, jak to chodí na školách, ale i jak rozdílně se žije v Americe. 

Tlustošová Pavla