Návštěva ze Slovinska

15.4.2016 22:32

Dnes na naši školu zavítala vzácná návštěva - ředitelky a pracovnice ze základních škol z města Koper ve Slovinsku spolu s doprovodem doc. RNDr. Jiřího Matyáška, CSc. z brněnské pedagogické fakulty. Tématem setkání byla výměna informací o národních školských systémech a představení kvalitní výuky na naší škole. Pevně věříme, že se u nás slovinským kolegyním líbilo a že si domů odváží mnoho námětů i pěkných vzpomínek.


Dnes na naši školu zavítala vzácná návštěva - ředitelky a pracovnice ze základních škol z města Koper ve Slovinsku spolu s doprovodem doc. RNDr. Jiřího Matyáška, CSc. z brněnské pedagogické fakulty. Tématem setkání byla výměna informací o národních školských systémech a představení kvalitní výuky na naší škole. Pevně věříme, že se u nás slovinským kolegyním líbilo a že si domů odváží mnoho námětů i pěkných vzpomínek.