Poznávací zájezd do Uherského Hradiště

26.11.2017 17:26

Ve středu 15.11. se žáci sedmých tříd díky dotačnímu projektu na podporu návštěv paměťových instituci zúčastnili zájezdu do Uherského Hradiště, jednoho z významných center Velkomoravské říše. S dějinami křesťanství na Moravě nás seznámila výstava v Centru slovanské archeologie a život velkomoravských obyvatel nám přiblížil archeoskanzen v Modré. Po obědě jsme navštívili akvárium Živá voda, kde jsme ve vodním tunelu mohli pozorovat naše sladkovodní ryby - včetně největší sladkovodní ryby světa vyzy velké. Uč. D. Andrášik


Ve středu 15.11. se žáci sedmých tříd díky dotačnímu projektu na podporu návštěv paměťových instituci zúčastnili zájezdu do Uherského Hradiště, jednoho z významných center Velkomoravské říše. S dějinami křesťanství na Moravě nás seznámila výstava v Centru slovanské archeologie a život velkomoravských obyvatel nám přiblížil archeoskanzen v Modré. Po obědě jsme navštívili akvárium Živá voda, kde jsme ve vodním tunelu mohli pozorovat naše sladkovodní ryby - včetně největší sladkovodní ryby světa vyzy velké. Uč. D. Andrášik