Sběr víček pro Evičku

11.5.2017 17:04

Sbíráme víčka pro EvičkuV letošním školním roce sbíráme víčka od PET lahví. Podařilo se nám vybrat 8 pytlů víček a ty jsme předali rodičům malé Evičky. Evička má dětskou mozkovou obrnu, oslabené svalstvo a velmi opožděný psychomotorický vývoj. Ke zlepšení jejího stavu pomáhá jen intenzivní rehabilitace.Utržené finanční prostředky Evičce umožnily léčebně rehabilitační pobyt v lázních Klimkovice. Evička nám poslala z lázní pozdrav s poděkováním. Všem, kteří sbírají víčka děkujeme.


Sbíráme víčka pro Evičku
V letošním školním roce sbíráme víčka od PET lahví. Podařilo se nám vybrat 8 pytlů víček a ty jsme předali rodičům malé Evičky. Evička má dětskou mozkovou obrnu, oslabené svalstvo a velmi opožděný psychomotorický vývoj. Ke zlepšení jejího stavu pomáhá jen intenzivní rehabilitace.
Utržené finanční prostředky Evičce umožnily léčebně rehabilitační pobyt v lázních Klimkovice. Evička nám poslala z lázní pozdrav s poděkováním.
 
Všem, kteří sbírají víčka děkujeme.