Školní výlet 6. ročníky

18.6.2017 11:50

Ve dnech 24.-26.5. se 6. třídy zúčastnily výletu na Pálavu. První den jsme se v Lednici svezli lodičkou, kterou pár jedinců mohlo i kormidlovat. Do kempu jsem se prošli krásných 13 km. Druhý den nás čekal výšlap na Děvičky a zpět (18 km). I přes ranní deštík nám však vyšlo počasí a cestu jsme ten den zakončili v Archeoskanzenu v Pavlově. Poslední dopoledne jsme pak strávili hrami v kempu a po obědě jsme již vyrazili k domovu. Během pobytu v kempu nechyběly ranní rozcvičky, přehazka, fotbal a hraní si na dětském hřišti.Výlet jsme si všichni užili a už se těšíme na příští rok.


Ve dnech 24.-26.5. se 6. třídy zúčastnily výletu na Pálavu. První den jsme se v Lednici svezli lodičkou, kterou pár jedinců mohlo i kormidlovat. Do kempu jsem se prošli krásných 13 km. Druhý den nás čekal výšlap na Děvičky a zpět (18 km). I přes ranní deštík nám však vyšlo počasí a cestu jsme ten den zakončili v Archeoskanzenu v Pavlově. Poslední dopoledne jsme pak strávili hrami v kempu a po obědě jsme již vyrazili k domovu. Během pobytu v kempu nechyběly ranní rozcvičky, přehazka, fotbal a hraní si na dětském hřišti.

Výlet jsme si všichni užili a už se těšíme na příští rok.

 

(kliknutím na fotku přejdete do fotogalerie)