Slavík z Labské

9.5.2017 21:04

Dnes se na naší škole konal historicky 1. ročník pěvecké soutěže Slavík z Labské. Celkem se zúčastnilo 26 nadaných zpěvaček a zpěváků, z nichž odborná porota vybrala 5 nejlepších. Leona Skácelová, Adam Tomeček, Adéla Nováková, Filip Kopřiva a Nikolka Kaloudová tak budou reprezentovat naši školu na Starolískovecké superstar již v červnu tohoto roku.Do odborné poroty zasedli mimo jiné Mgr. Vladan Krásný a Mgr. Jiří Dvořáček - oběma za jejich rady a čas děkujeme.Všem soutěžícím gratulujeme k jejich výkkonům a těšíme se na ně zase v příštím ročníku!


Dnes se na naší škole konal historicky 1. ročník pěvecké soutěže Slavík z Labské. Celkem se zúčastnilo 26 nadaných zpěvaček a zpěváků, z nichž odborná porota vybrala 5 nejlepších. Leona Skácelová, Adam Tomeček, Adéla Nováková, Filip Kopřiva a Nikolka Kaloudová tak budou reprezentovat naši školu na Starolískovecké superstar již v červnu tohoto roku.

Do odborné poroty zasedli mimo jiné Mgr. Vladan Krásný a Mgr. Jiří Dvořáček - oběma za jejich rady a čas děkujeme.

Všem soutěžícím gratulujeme k jejich výkkonům a těšíme se na ně zase v příštím ročníku!

Mgr. Veronika Maříková