Vánoční tabule

13.12.2017 10:20

Pomalu se nám blíží nejkrásnější svátky roku a to jsou Vánoce. Jsou to chvíle setkání s rodinou a přáteli. Většinou se tato setkání odehrávají u stolu plných dobrot a lahůdek.Naše školní jídelna se aktivně spolupodílí na výchovně vzdělávacím programu různými projekty. K tématu Vánoc nám ve spolupráci s učiteli a žáky Střední školy Brno, Charbulova, příspěvková organizace připravili v jídelně vzorovou vánoční tabuli, která nejenže navodí sváteční atmosféru, ale může být dětem inspirací pro přípravu doma.


Pomalu se nám blíží nejkrásnější svátky roku a to jsou Vánoce. Jsou to chvíle setkání s rodinou a přáteli. Většinou se tato setkání odehrávají u stolu plných dobrot a lahůdek.
Naše školní jídelna se aktivně spolupodílí na výchovně vzdělávacím programu různými projekty. K tématu Vánoc nám ve spolupráci s učiteli a žáky Střední školy Brno, Charbulova, příspěvková organizace připravili v jídelně vzorovou vánoční tabuli, která nejenže navodí sváteční atmosféru, ale může být dětem inspirací pro přípravu doma.