5. B v Otevřené zahradě

25.10.2022 10:11

Výukový program v Otevřené zahradě si užili žáci 5.B.


Třída 5.B dne 6.10. navštívila vzdělávací centrum Otevřená zahrada, program Podzim v zahradě. Počasí nám ten den přálo a krásně svítilo a hřálo sluníčko. Po příchodu si děti zahradu prohlédly a seznámily se s programem.

V zahradě navštívily a nakrmily zvířátka ( ovce, králíky, slepice ), nasbíraly si bylinky, ze kterých si uvařily výborný bylinkový čaj. Upekly si kváskové bochníky, které si posypaly nejrůznějšími semínky, které se naučily rozeznávat a poznávat. Z jablek a červené řepy si vylisovaly mošt a vše si společně u stolu snědly a vypily.

Všechny děti si moc pochutnaly a hrou se i spoustu nových věcí naučily a zapamatovaly. Už se těšíme na další program !!!

 

Mgr. Kamila Horáčková

třídní učitelka