Pedagog na 1. stupeň

Na první stupeň základní školy přijmeme pedagoga do prvního ročníku od prosince 2023. Nabízíme závodní stravování, vstřícný kolektiv a zázemí zaběhnuté školy. Hledáme spolehlivého partnera s nadšením a chutí pracovat s dětmi. Platové podmínky při osobním setkání. Pro zájem o uvedenou pozici volejte na tel.: 547 218 165 nebo pošlete životopis na email: skola@zslabska.cz .

Pedagog anglického jazyka na ZŠ

Na základní školu přijmeme pedagoga anglického jazyka pro výuku na prvním i druhém stupni. Nabízíme závodní stravování, vstřícný kolektiv a zázemí zaběhnuté školy. Hledáme spolehlivého partnera s nadšením a chutí pracovat s dětmi. Platové podmínky při osobním setkání. Nástup možný ihned. Pozice je vedena jako zástup za dlouhodobou pracovní neschopnost. Pro zájem o uvedenou pozici volejte na tel.: 547 218 165 nebo pošlete životopis na email: skola@zslabska.cz .