Příjmeme asistenta/asistenku pedagoga. Nabízíme možnost dlouhodobé spolupráce, možnost vedení zájmového kroužku dle vlastního výběru a další. Pedagogické vzdělání nebo kurz asistenta pedagoga výhodou. Nástup možný ihned. Životopis zasílejte zástupkyni ředitele pro 1. stupeň - lucie.doubravska@zslabska.cz.

Příjmeme učitele/učitelku pro 1. stupeň ZŠ na plný úvazek.  Nabízíme možnost dlouhodobé spolupráce, zapojení se do školních projektů atd. Výhodou vzdělání v oboru anglický jazyk. Nástup možný od 2. pololetí šk. roku 2020/2021. Životopis zasílejte zástupkyni ředitele pro 1. stupeň - lucie.doubravska@zslabska.cz.

Příjmeme školního psychologa do týmu školního poradenského pracoviště. Nabízíme možnost dlouhodobé spolupráce, zapojení se do školních projektů atd. Nástup možný od 2. pololetí šk. roku 2020/2021. Životopis zasílejte na email: skola@zslabska.cz