ZLVK 7. a 8. ročník 2024

Lyžařský výcvikový kruz se bude konat pouze v jednom termínu. Propozice a přihlášku obdržíte přes Edookit.

V případě dotazů kontaktujte vedoucího kurzu Mgr. Jana Niznera.

TERMÍN:                             7.1. – 13.1.2024 (pro 8. ročník 6.3. – 12.3.2024)

CENA:                                 8.300,- Kč

Zasílejte na číslo účtu - 41932621/0100

variabilní symbol - RODNÉ ČÍSLO DÍTĚTE

Do zprávy pro příjemce zadávejte - JMÉNO A PŘÍJMENÍ ŽÁKA, TŘÍDA.

UBYTOVÁNÍ:                       Chata Spartak, https://www.ubytovaniherlikovice.cz/pro-skoly/

ODJEZD:                              neděle 7.1. v 8:15 od školy, středa 6.3.dopoledne (čas bude upřesněn)

PŘÍJEZD:                             sobota 13.1. (17-19 hod. - bude upřesněno) , úterý 12.3 odpoledne (čas bude upřesněn)

DOPRAVA:                           autobusem (od školy)