LYŽAŘSKÝ VÝCVIKOVÝ KURZ PRO 1. STUPEŇ

Termín kurzu:

neděle 27. 2. - pátek 4. 3. 2022

Místo konání: Deštné v Orlických horách, Horská chata Start (www.tendrsvejda.cz)

Náklady kurzu: 5.000,- Kč

(v ceně je zahrnuto ubytování, strava 5x denně, skipas, doprava, drobné odměny; vstupy do muzea a bazénu - pouze v případě nepříznivého počasí)

Způsob úhrady:

Celková částka 5 000,- kč se hradí na účet školy nejpozději do 28.1.2022. Platební údaje obdržíte zprávou v edookitu po přijetí vyplněné přihlášky.

Podrobné informace o odjezdu/příjezdu, seznamu věcí a lyžařského vybavení na kurz obdržíte na konci ledna 2022. Počet míst je omezen, kapacita ubytování je 28 míst.  Žáci, kteří se kurzu zúčastnili již v minulých letech, budou oslovení, pokud nebude naplněna kapacita. Pokud se přihlášený nebude moci kurzu účastnit, je nutné zaplatit storno poplatek za dopravu. V případě dotazů mne kontaktujte na e-mailové adrese: lucie.doubravska@zslabska.cz nebo edookitu. Po rezervaci místa na kurzu obdržíte potvrzení spolu s platebními údaji.

Přihlášku odevzdejte co nejdříve paní zástupkyni Lucii Doubravské.

V místě ubytování je možné zapůjčení kompletního lyžařského vybavení. Pokud máte zájem, kontaktujte mne.

V průběhu kurzu budou mít děti také zadanou práci od svých vyučujících, v době poledního klidu bude prostor k vypracování a pedagogický dohled bude zajištěn.