LYŽAŘSKÝ VÝCVIKOVÝ KURZ PRO 1. STUPEŇ

 

                           Termín kurzu:

 

    neděle 18. 2. - pátek 23. 2. 2024

Místo konání: Deštné v Orlických horách, Horská chata Start (www.tendrsvejda.cz)

                           Náklady kurzu: 7.500,- Kč

(v ceně je zahrnuto ubytování, strava 5x denně, skipas, doprava, drobné odměny; vstupy do muzea a bazénu - pouze v případě nepříznivého počasí)

                                                                                 

                                                                                   Způsob úhrady:       

                                             Celková částka 7.500,- Kč se hradí na účet školy nejpozději do 19.1.2024. Platební údaje obdržíte zprávou v edookitu po přijetí vyplněné přihlášky nejpozději 3.1.2024.
                                                            

Podrobné informace o odjezdu/příjezdu, seznamu věcí a lyžařského vybavení na kurz obdržíte do 20. ledna 2024. Počet míst je omezen, kapacita ubytování je 28 míst.  Žáci, kteří se kurzu zúčastnili již v minulých letech, budou oslovení, pokud nebude naplněna kapacita. Pokud se přihlášený nebude moci kurzu účastnit, je nutné zaplatit storno poplatek za dopravu (1.500,- Kč). V případě dotazů mne kontaktujte na e-mailové adrese: katerina.soukupová@zslabska.cz nebo edookitu. Po rezervaci místa na kurzu obdržíte potvrzení spolu s platebními údaji.

 

Přihlášku odevzdejte co nejdříve paní zástupkyni Kateřině Soukupové.


 

V průběhu kurzu budou mít děti také zadanou práci od svých vyučujících, v době poledního klidu bude prostor k vypracování a pedagogický dohled bude zajištěn.