Podrobné info k přihlášení naleznete níže. Přihlášku si můžete stáhnout a vytisknout - zde.

Termín kurzu:

sobota 29. 2. 2020 - pátek 6. 3. 2020

Místo konání: Deštné v Orlických horách, Horská chata Start (www.tendrsvejda.cz)

Náklady kurzu: 4.800,- Kč

(v ceně je zahrnuto ubytování, strava 5x denně, skipas, doprava, drobné odměny; vstupy do muzea a bazénu - pouze v případě nepříznivého počasí)

Způsob úhrady:

Celková částka 4 800,- kč se hradí na účet školy nejpozději do 17.1.2020. Potvrzení přijetí přihlášky bude zasláno spolu s platebními údaji.

Do poznámky pro příjemce je nutné uvést:

ZLVK 1. stupeň, celé jméno žáka, třída.

(Neidentifikovatelné platby budou vráceny na účet odesílatele!)

Podrobné informace o odjezdu/příjezdu, seznamu věcí a lyžařského vybavení na kurz obdržíte v lednu 2020. Počet míst je omezen, kapacita ubytování je 28 míst.  Žáci, kteří se kurzu zúčastnili již v minulých letech, budou oslovení, pokud nebude naplněna kapacita. Pokud se přihlášený nebude moci kurzu účastnit, je nutné zaplatit storno poplatek za dopravu. V případě dotazů mne kontaktujte na e-mailové adrese: lucie.doubravska@zslabska.cz nebo edookitu. Po rezervaci místa na kurzu obdržíte potvrzení spolu s platebními údaji.

Přihlášku odevzdejte co nejdříve paní zástupkyni Lucii Doubravské.