Atletické závody 1. stupně

2.6.2022 09:42

Sportovní dopoledne si užili vybraní žáci 1.s tupně. Přečtěte si, jak se jim dařilo. Máme medaili!


Dne 26.5.2022 se konaly na ZŠ Laštůvkova, Brno atletické závody pro I. stupeň. Naši školu reprezentovalo celkem osm žáků. Za třetí ročníky byli vybráni žáci: Ngoka Benedikt Christ, Oltova Mia Alexandra, Skorkovská Gabriela a Triner Filip. Pátý ročník zastupovali: Henčl Martin, Knotková Eliška, Michálek Jakub a Střelcová Klára. V atletickém trojboji jsme se utkali s dalšími 12 školami. Všichni žáci házeli míčkem, skákali do dálky, běželi na 50 metrů a závěrem byla královská disciplína – štafetový běh. Za každý výsledek žáci obdrželi body, které se na závěr sečetly a na základě těchto počtů byli oceněni. Závody byly velmi napínavé a rozhodovaly malé jednotky. Ze závodů jsme odjeli plní dojmů a dokonce s jednou medailí. Tímto Elišce Knotkové gratulujeme k úspěchu a děkujeme všem závodníkům za reprezentaci naší školy.

Mgr. Zatloukalová Hana