Kuchařský tým Labáčci postoupil do finále Zdravá 5

15.5.2023 10:22

Podařilo se, Labáčci jedou na finále soutěže do Prahy. Více se dočtete v článku.


Děkujeme všem našim příznivcům za podporu a zaslané hlasy do soutěže. V závěru veřejného hlasování to byl urputný boj mezi našim týmem a týmem z Olomouce, ve kterém jsme nakonec v nočních hodinách ze čtvrtku na pátek minulého týdne skončili jako druzí. Nicméně v pátek zasedala odborná komise, která měla za úkol vybrat ještě dva týmy, kteří pojedou 26 . 5. s olomouckým týmem do Prahy na finále této soutěže. Recept, příběh a prezentace vaření našeho týmu komisi natolik oslovila, že nám ještě v pátek telefonicky sdělili, že Labáčci do finále postoupili! Labáčci jsou nadšení, moc se těší, držte jim palce!

 

Ivana Kleinová

vedoucí týmu Labáčci