Lyžařský výcvikový kurz na 2. stupni

20.4.2022 15:34

Počátkem roku proběhly dva lyžařské kurzy na 2. stupni. Jak se jim dařilo a co vše zažili? To se dozvíte v tomto článku.


Začátkem roku proběhly pod vedením vyučujících ZŠ Labská dva týdny lyžařských kurzů. Žáci 7. a náhradou za "covidový rok" také žáci 8. a 9. ročníku absolvovali základní lyžařský výcvikový kurz v Ramzové v Jeseníkách. Ubytování jsme byli v krásném horském prostředí Chaty Jiřího na Šeráku v nadmořské výšce 1351 m.n.m. Počasí i lyžařské podmínky byly většinu dnů strávených na kurzu přijatelné. Výcvik absolvovali všichni žáci bez závažných komplikací a jako bonus si odvezli domů velké množství pěkných vzpomínek a zážitků. Opět, jak již tradičně, můžeme konstatovat, že jsem přivezli domů do Brna všechny žáky lyžující – účel akce byl splněn.

Děkuji touto cestou všem zúčastněným kolegům (instruktorům) za dobře odvedenou práci.

Za vedení předmětového sdružení TV 

Mgr. Jan Nizner