Nástup žáků 2. stupně od 10. května 2021

5.5.2021 13:45

Informace naleznete níže.

Nástup žáků 2. stupně – pondělí 10. 5. 2021

Na základě rozhodnutí Vlády ČR je od 10. 5. 2021 povolena osobní přítomnost žáků 2. stupně ve škole v tzv. rotačním režimu, tj. střídání celých tříd po týdnu.

Provoz školy pro žáky 2. stupně od 10. 5. 2021

Rotační výuka

6.A, 6.B, 6.C, 6.D, 8.B, 9.A-prezenční výuka zahájena 10. 5. (navštěvují školu v lichý týden podle třídní knihy)

7.A, 7.B, 7.C, 8.A, 8.C-prezenční výuka zahájena 17. 5. (navštěvují školu v sudý týden podle třídní knihy)

Prezenční výuka probíhá podle platného rozvrhu. Hodiny tělesné výchovy, povinně volitelné předměty a odpolední pracovní činnosti 7. ročník budou zrušeny.

Distanční výuka bude probíhat online podle platného rozvrhu (v časech vyučovacích hodin).

Nástup do školy

Příchod ke škole 7: 45  6. ročník (7. ročník), 7: 55 žáci 8. B a 9.A (8.A; 8.C; 9.B). Žáci se řadí před školou po jednotlivých třídách, mají nasazenou ochranu úst a nosu a dodržují rozestupy. Do budovy školy je odvádí pedagogický dozor. V pondělí a ve čtvrtek bude probíhat antigenní testování žáků. Po vstupu do školy se v prostoru šaten zdržují nezbytně nutnou dobu, po celou dobu svého pobytu ve škole mají nasazený respirátor (roušku) a důsledně dodržují zpřísněná hygienická opatření (mytí a dezinfekce rukou, rozestupy).

Stravování

Žáci, zúčastňující se prezenční výuky, mají nárok na oběd ve školní jídelně. Žáci při distančním vzdělávání mají oběd automaticky odhlášen. Ti, co chtějí odběr obědů do jídlonosičů, si musí oběd přihlásit. Bližší informace v edookitu.