No Backpack Day

21.10.2022 10:47

První letošní akce našeho školního parlamentu. Jaká byla a jak dopadla, se dozvíte v následujícím článku.

Je čtvrtek 13. října a před školou se začaly kolem půl osmé shromažďovat hloučky dětí. Podobný obrázek je k vidění každý školní den, ale ten den bylo něco přece jen jinak… Na druhém stupni probíhal NO BACKPACK DAY. Akci si vymyslel a zorganizoval náš školní parlament. Šlo o to, aby děti v tento den přišly do školy s alternativním zavazadlem. A tak byly před školou k vidění nákupní vozíky, větší i menší proutěné koše, dětské kočárky i autíčka, krabice nejrůznějších tvarů i materiálů, dokonce i manipulační vozík – rudl – posloužil k transportu školních potřeb. Ve fotogalerii si prohlédněte některé zdařilé nápady.