Olympiáda v anglickém jazyce na ZŠ Labská

26.1.2023 15:12

V polovině ledna se na naší škole uskutečnilo školní kolo olympiády v anglickém jazyce, kterého se v hojném počtu zúčastnili žáci šestých až devátých tříd.


 

Soutěž probíhala ve dvou kolech. Po prvním kole, které bylo zaměřené na poslech, proběhlo kolo druhé, kde žáci předvedli svoje komunikační dovednosti. Porota vybírala dva nejlepší žáky v kategoriích 6.-7. ročník a 8.-9. ročník. Výběr nebyl vůbec jednoduchý, protože úroveň byla velmi vysoká a žáci podali skvělé výkony. V kategorii mladších žáků se na prvních třech místech umístili - Tomáš Štěpánek, Hussein Al- Sorehi, Maximiliano Täuber. V kategorii starších žáků ohromili svými výkony - Ella Koštovalová, Lukáš Svoboda, Kristýna Chalupová a Erik Pavlíček. Všichni vítězové si zaslouží obdiv  a Tomášovi a Elle budeme přát hodně úspěchů při reprezentaci naší školy v okresním kole. 

                                                                                                                          Hana Marková (učitelka Aj)