Předávání cen DofE

22.2.2024 20:31

Žáci devátých ročníků si převzali ve Sněmovním sále na Nové radnici ocenění DofE.

Minulý týden se devět žáků naší školy zúčastnilo slavnostního předávání certifikátů Mezinárodní ceny vévody z Edinburghu (DofE). V rámci tohoto seberozvojového projektu museli žáci během osmého ročníku plnit sportovní, dovednostní a dobrovolnickou činnost. Projekt byl zakončen expedicí v přírodě, během které nesmí používat digitální technologie, přesunují se podle mapy, spí pod stanem a musí si uvařit jídlo. V tomto školním roce je aktivně do projektu zapojeno šestnáct žáků osmého ročníku. Gratulujeme žákům ke zdárnému dokončení projektu a žákům osmého ročníku přejeme, aby se jim podařilo v tomto školním roce projekt úspěšně dokončit.