Příměstský tábor pro žáky 1. stupně ZŠ Labská

11.3.2021 13:57

Více informací naleznete níže.


Vážení rodiče,

ve spolupráci s Vaší základní školou si dovolujeme nabídnout Vám a Vašim dětem 4 týdenní turnusy letních příměstských táborů s kapacitou 20 dětí se zázemím v prostorách Vaší školy za dotovanou cenu 650,- Kč/dítě/týden včetně obědů. Veškeré podrobnosti o podmínkách účasti, termínech, náplni táborů a způsobu přihlášení naleznete na našich webových stránkách www.zdravaskolicka.eu v sekci PŘÍMĚŠŤÁKY. V případě dotazů se, prosím, neobracejte na zaměstnance Vaší školy, ale přímo na mě, viz níže uvedený kontakt.


Těšíme se na Vaše děti


S pozdravem
Bohdana Mazůrková
statutární zástupce
Cesta pro děti z.s., Fryčajova 25/117, Brno 614 00
+420 604 212 719, zdravaskolicka@seznam.cz
www.zdravaskolicka.eu