Ranní čtení ve 2.C

25.10.2022 10:22

V některé úterý si děti ve 2.C zpříjemní ráno čtení knihy a snídaní ve škole. Koukněte jak hezky začínají nový den :)


Pravidelné čtení pohádek nejen před spaním je velmi příznivé pro všechny děti. Čtením dětem budujeme kladný vztah ke slovům, textům a poskytujeme spoustu užitečných znalostí. Že se dá číst i u snídaně, si mohli vyzkoušet žáci z 2.C. Paní učitelka nachystala společně s rodiči snídani, při které dětem četla paní hospodářka Petra Pešková. Vybrala si pro nás krásnou dětskou knížku ,,Ronja, dcera loupežníka". Pohádka je na pokračování a při druhém setkání nám přišla číst paní zástupkyně Lucie Doubravská. A jak bude příběh pokračovat? A kdo usedne do pohádkového křesla příště? To se necháme překvapit. Už teď se moc těšíme a děkujeme rodičům, za vynikající snídaně.

 

Mgr. Kateřina Soukupová

třídní učitelka