Rodinný den

1.6.2022 09:25

Společně strávené odpoledne u deskových her a občerstvení se vydařilo. Přečtěte si více v tomto článku.


 Při příležitosti Dne rodiny připravila naše základní škola na odpoledne 16. května Rodinný den.

Ve čtyři hodiny se začaly prostory školní jídelny postupně zaplňovat rodinami našich žáků prvního i druhého stupně. S sebou si přinesly nejrůznější deskové či karetní hry i drobné občerstvení. Po přivítání panem ředitelem děti se svými rodiči zahájily řadu herních soubojů v rámci rodin, ale došlo také na výzvy mezirodinné. Na stolech jste mohli zahlédnout  Activity, šachy, Dixit, Člověče, nezlob se, Desítku a mnoho dalších společenských her. Na terase před školní jídelnou si děti rozložily Twister. Ke stolům zasedli také pedagogové naší školy a zahráli si společně s rodinami.  Paní učitelky připravily sladké i slané občerstvení. Během odpoledne se mohli všichni hráči občerstvit také grilovanými špekáčky.

Věříme, že dvě odpolední hodiny byly strávené příjemně, a těšíme se na příští společné setkání během prvních podzimních týdnů nového školního roku.

 

Martina Cendelínová