Škola v přírodě 4.A

1.10.2021 12:09

Třída 4. A se vydala v září na školu v přírodě. Více se dočtete po otevření článku.


Druhý zářijový týden se třída 4. A vydala na svoji první školu v přírodě, na kterou se žáci už moc těšili. Pro některé děti to byl vůbec první pobyt mimo domov bez rodičů, který všechny děti bezproblémově zvládly a přálo nám i počasí. Městské prostředí Brna jsme vyměnili za krásný areál Borovinky poblíž Bystřice nad Pernštejnem. Žáci se každý den po dopolední výuce snažili stát pravými piráty a plnili úkoly, aby se poslední večer mohli setkat s vládcem moří, který se s nimi podělil o svůj poklad. Jak si děti pobyt užily, se podívejte na fotografiích.


Děkujeme rodičům, že dětem dopřáli zúčastnit se pobytu v přírodě a už teď se těšíme na další.

Mgr. Michaela Havlíková

třídní učitelka