Školní sportovní dopoledne
25.6.2026 11:27
Na 1. stupni proběhlo sportovní dopoledne
V pátek 19.6. se konal již několikátý ročník sportovního dopoledne. Tento rok žáci soutěžili ve třech individuálních disciplínách a jedné týmové. Jmenovitě šlo o skok daleký, hod, sprint a malou kopanou. V atletických disciplínách se žáci měřili ve skupinách dělené genderově a ročníkově. Z toho vzešlo celkem 30 šapionů. Během celého dne bylo k vidění mnoho skvělých výkonů, zarputilých pokusů a šťastných úsměvů. Nicméně v 5. ročníku se stal vítězem všech třech atletických disciplín Pavel Kozinka z 5.B. Mimo to je též potřeba vyzdvihnout pořadatelský tým složený z žaček 9.B a žáků 6.B. Děkujeme všem za skvělé výkony a účast a v dalším roce se můžete těšit na ještě větší porci sportu.