Školní výlet 2.A a 2.B

10.8.2022 09:56

Kam se vydali žáčci 2. tříd? Dozvíte se v tomto článku.


První letní den se třídy 2.A a 2.B vydaly na výlet do Dinoparku ve Vyškově. Autobus nás od školy zavezl na místo, odkud jsme se vláčkem vydali do samotného dinoparku. Jízda vláčkem byla pro děti velkým zážitkem a děti s radostí mávaly na každého vyškovského kolemjdoucího.
Dinosauři v parku byli jako opravdoví - hýbali se, vydávali zvuky a bylo možné si je pohladit a prohlédnout opravdu velmi zblízka. Měli jsme možnost vidět jak dospělé dinosaury, tak dinosauří mláďátka.
Park mimo jiné, nabízí spoustu dalších vyžití, jakými jsou - hřiště s dinosauřími herními prvky a také velmi oblíbený obchůdek se suvenýry, kde si děti nakoupily a udělaly radost drobnými dárečky na památku. Samozřejmě v první letní den nemohla chybět milovaná zmrzlina.
Z výletu jsme se vrátili v pořádku a s úsměvy na tvářích.

 

Mgr. Michaela Válková

třídní učitelka 2.B