1.C a jejich halloweenské vyučování

13.11.2021 14:58

Halloweenské vyučování proběhlo také v 1.C, jak se jim dařilo se dočtete v tomto článku.


Halloween je anglosaský lidový svátek, který se slaví 31.10. Zažít strašidelnou výuku na vlastní kůži jsme mohli vyzkoušet nejen ve třídě, ale i doma u počítače. Žáci 1.C si oblékli strašidelné kostýmy a s radostí plnili zábavné úkoly. Zajímavou prezentací se dozvěděli vše o historii tohoto svátku, povídali si jak se slaví v anglicky mluvících zemí a seznámili se s anglickými slovíčky. Povídali jsme si i o Dušičkách. Nechybělo strašidelné počítání, čtení, hledání rozdílů a mnoho dalších úkolů. Den jsme si všichni moc užili. Chtěli bychom poděkovat všem rodičům za super halloweenské občerstvení. Moc jsme si pochutnali. :-)

 

Mgr. Kateřina Soukupová

třídní učitelka