Vánoční dílničky a jarmark na ZŠ Labská

3.1.2023 13:19

vánoční atmosféru navodily vánoční dílničky na ZŠ Labská. Podívejte se, jak se dětem dařilo :)

Ve středu 13.12. se opět konaly vánoční dílničky spolu s vánočním jarmarkem, kde byly k prodeji výrobky našich žáků 1. stupně. Akce probíhala od 15:00 a rodiče s dětmi pomalu přicházeli k jednotlivých stanovištím, kde se poustili do vyrábění jednotlivých vánočních dekorací. Fantazie v očích dětí měla veliké kouzlo a výrobky se jim moc dařily! Součástí akce byl zmiňovaných jarmark na němž se pro Klokánek Brno podařilo vybrat 4.833,- Kč. Zástupci tohoto zařízení pro děti si částku přijeli převzít dne 21.12. Věříme, že penízky udělají velikou radost v tento vánoční čas a vám všem, kteří jste přispěli děkujeme!

Kolektiv učitelů ZŠ