Výlet prvňáčků do obory Holedná

18.10.2021 17:05

Co všechno děti viděly a zažily na výletě, se dozvíte po otevření tohoto článku.


Ve čtvrtek 14. října jsme se všichni prvňáčci vydali na výlet do obory Holedná. Už při jízdě autobusem jsme měli možnosti pozorovat proměny přírody a kochat se krásnými barvami kolem nás. Po příchodu do lesa nás čekalo milé překvapení. Vítala nás bachyně a přišla se podívat i malá selátka. Potichounku jsme je pozorovali a těšili se na svačinku. Při procházce nám paní učitelka Marcela Špalková povídala zajímavosti o lese . Přichystala si pro nás různé aktivity. Určovali jsme stromy, listy a plody. A co nás nás nejvíce bavilo? Vyběhnout největší kopec a pozorovat daňky. Z lesní školy jsme byli nadšení. Možná trochu špinaví, ale šťastní.

 

Mgr. Kateřina Soukupová

třídní učitelka 1.C