Zájezd do Anglie

4.11.2022 12:48

Dne 17.- 22. října se 46 žáků naší školy vydalo poznávat krásy jižní Anglie a Londýna.


Žáci se dozvěděli mnoho nového z historie země a poznali i život v anglických rodinách. Děti se nejvíce obávaly bydlení v rodinách a komunikace v angličtině, ale s tím si poradily velmi dobře. Hostitelské rodiny byly vstřícné a velmi milé, takže prvotní stres opadl po prvním večeru. Po návštěvě pobřežních měst jako Portsmouth, Brighton, Hasting a křídových útesů v oblasti Seven Sisters se už všichni těšili na Londýn. Celý pobyt byl parádní nejen díky krásnému počasí, ale také úžasné a zkušené paní průvodkyni, která byla nevyčerpatelným zdrojem informací. Všichni jsme si Anglii moc užili a pro děti to byl nezapomenutelný zážitek a hlavně velká zkušenost, na kterou budou ještě dlouho vzpomínat.

Hana Marková