Zápis do 1. tříd je úspěšně za námi

15.4.2020 12:54

Ve dnech 2. a 3. dubna 2020 probíhal na naší škole zápis do 1. třídy, tentokrát však bez osobní přítomnosti předškoláků.


Zápis do 1. tříd probíhal letos netradičně a to elektronickou formou. Děkujeme všem zákonným zástupcům za spolupráci a zaslání "Žádosti o příjetí k základnímu vzdělávání". Zveřejnění seznamu identifikátorů přijatých žáků proběhne 20. dubna 2020 v sekci "Pro zájemce o studium - pro předškoláky". Také zde naleznete další informace k převzení "Rozhodnutí o příjetí dítěte k základnímu vzdělávání". Součástí předání budé také pamětní list k zápisu, drobný dáreček a možnost využití "zápisového fotokoutku" pro budoucího prvňáčka.

Pokud jste ještě nepodali "Žádost o příjetí/odklad". Zasílejte dle pokynů v sekci "Pro předškoláky" do 30. 4. nebo vhoďte dokumenty do schránky na budově školy.