Informace pro rodiče nově příchozích žáků do 6. ročníku

28.8.2020 13:25

Více informací naleznete po rozkliknutí.


Sraz před školou po půl osmé, žáky si vyzvedne paní učitelka třídní a 7:45 odcházejí všichni společně do třídy.

Rozvrhy dostanou žáci v papírové podobě první den.

Dětem bude 1. září rozdán dotazník k vyplnění kontaktních údajů na žáka a rodiče. Prosíme o vyplnění a odevzdání obratem. Po zadání údajů do systému budou žákovi i rodičům odeslány na e-mail přístupové údaje do edookitu (elektronická žákovská knížka) a odkaz na video, kde získají informace, jak s edookitem pracovat. Dotazník bude možné stáhnout i ZDE.

Informace k přihlašování obědů jsou k dispozici v sekci - školní kuchyně.

 

Těšíme se na děti i na budoucí spolupráci s Vámi.

S pozdravem

Lenka Smékalová,  zástupkyně pro druhý stupeň