Bruslení 1. a 2. tříd

25.2.2020 17:14

Bruslení 1. a 2. tříd

Také v letošním školním roce se nejmenší žáci naší školy každou středu vydávali do brněnské DRFG Areny, kde se pod vedením pana trenéra Kříže a za pomoci šikovných tatínků učili bruslit.

Přes těžké začátky, kdy žáci hledali jistotu u mantinelu nebo v hrazdičce pro lepší stabilitu, se všichni každou další hodinou ve svém bruslařském umění zdokonalovali. Co na tom, že občas na zem padali jako hrušky a sem tam se objevila nějaká ta modřinka. Každou další středu na led zase naskočili v plné síle a v posledních lekcích byly k nerozeznání od profesionálních hokejistů.

Přejeme dětem spoustu radosti při každém dalším bruslení, děkujeme panu trenérovi i rodičům za velkou pomoc a příští rok se těšíme na další malé labské bruslaře.