Fotbalový turnaj McDonalds cup

21.5.2024 21:43

Srdnatý výkon našich žáků přinesl škole 2. místo v kategorii 2. a 3. tříd.


Během měsíce dubna naši žáci bojovali v soutěži Mcdonalds cup mezi školami. Starší kategorie (4.-5. ročník) měla velmi nevyrovnané výkony, což se odrazilo na konečném umístění v turnaji – 6. MÍSTO. Stěstí a zakončení nebylo v turnajový den nejlepší a po výsledcích 3:4, 2:3, 12:3 a 3:4 po penaltách jsme se s turnajem rozloučili bohužel prohrou.

Za to děti v mladší kategorii si vedli úctyhodně. 6:0, 10:0 a 8:2 jsme opanovali skupinou bez porážky. Finálový duel o vše byl velmi vyrovnaný. Hra se přelévala ze strany na stranu a šance střídala šanci. Bohužel o něco větší štěstíčko měl nakloněn soupeř a výsledek 4:5 znamenal skvělé druhé místo.

Děkujeme všem našim žákům za skvělou reprezentaci školy.