Labáčci

1.6.2023 09:31

Jak dopadli Labáčci v kuchařské soutěži v Praze?

O tom, že naši Labáčci - Adéla Cyprisová, Simona Valová a Max Valenta postoupili do finále soutěže Zdravá 5, jsme Vás již informavali. "Kuchařské utkání" se konalo v pátek 26. 5. 2023  ve škole vaření Chefparade v Praze. Labáčci mimo časného vstávání a daleké cesty museli zvládnout tři soutěžní discipliny. Pvrní byla příprava svačinky pro 6 členů poroty, která měla být vyvážená a to vše v krátkém čase 30 minut. Druhým úkolem bylo vytvoření obrázku z nachystané zeleniny a ovoce, třetí byl soutěžní kvíz ze základů zdravé výživy. Do všech úkolů naši kuchaříci vložili obrovskou snahu, nadšení a soutěživost. A stálo to za to! Získali tak v celorepublikové soutěži nádherné 3. místo. Patří jim obrovská gratulace a poděkování za úspěšnou reprezentaci naší školy.

Mgr. Ivana Kleinová

vedoucí ŠJ